تخلیه چربی

 

تخلیه چربی

حذف و یا تخلیه چربی یک تکنیک شایع و نوین در دنیای مدرن امروزی می باشد که از راه های متفاوتی از جمله روش های تهاجمی یا غیر تهاجمی انجام می پذیرد.

تخلیه ی چربی در مناطق مختلفی از بدن که چربی های مازاد داشته باشد، انجام می شود. به طور مثال: تخلیه ی چربی از ناحیه ی شکم، بازوها، پهلو ها و…

حذف چربی های مازاد و رسیدن به وزن ایده آل باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود. داشتن تناسب اندام یک پارامتر بسیار مهم و حائز اهمیت در زیبایی می باشد.

در این مقاله به معرفی تکنیک های تخلیه چربی می پردازیم. با ما همراه باشید.

تخلیه چربی صورت

تخلیه چربی صورت

تخلیه چربی صورت

برخی افراد دارای افتادگی در زیر چانه ی خود می باشند. این افتادگی باعث ایجاد نمای نامطلوب در چهره ی فرد می شود. افتادگی غبغب باعث می شود چهره ی فرد پیر دیده شود. با تخلیه چربی و    زاویه سازی صورت می توان زیبایی چهره ی فرد را دو چندان کرد.

تکنیک های متفاوتی برای رفع این افتادگی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله ی رفع غبغب    مراجعه نمایید.

بهترین روش تخلیه چربی بدن

برخی از افرادی که از اضافه وزن خود احساس خوبی ندارند، به دنبال بهترین راهکار برای رسیدن به وزن ایده آل می باشند.

روش انتخابی برای تخلیه ی چربی در هر فرد بنا به میزان چربی بدن و بیماری های زمینه ای فرد بستگی دارد و از سوی پزشک متخصص تعیین می شود. بنابراین با مراجعه به بهترین کلینیک لاغری شرایط جسمانی شما مورد بررسی قرار می گیرد. بعد از انجام معاینات لازم، بهترین تکنیک برای تخلیه ی چربی از سوی پزشک تجویز می گردد.

برخی از راهکارهای مفید برای تخلیه ی چربی عبارتند از:

در این تکنیک چربی های مازاد، از طریق ایجاد برش های مخصوص خارج می شوند. معمولا این روش تخلیه چربی از طریق بیهوشی عمومی انجام می شود.

  • لیپوماتیک

در این روش با استفاده از دستگاه ساکشن و ایجاد برش های جزیی در نقاط مورد نیاز، چربی های مازاد از بدن فرد خارج می شوند.

  • لیپولیزر و …

هزینه تخلیه چربی شکم

همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، در هر فرد بنا به شرایط جسمانی بیمار تخلیه چربی از راه های گوناگونی انجام می شود. با مشخص شدن راهکار درمانی هزینه ی قطعی تخلیه ی چربی نیز تعیین می شود.

معمولا پارامترهای زیر در تعیین هزینه تخلیه چربی تاثیرگذارند:

  • روش انتخابی ( ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن و سایر روش های تخلیه چربی)
  • میزان چربی های بدن فرد
  • مناطقی که نیاز به تخلیه چربی دارند
  • تکنیک اجرایی توسط پزشک مربوطه
  • هزینه کلینیک و…

تخلیه چربی

تخلیه چربی

خلاصه مطلب

روش اجرایی برای تخلیه چربی در هر فرد متفاوت می باشد. انتخاب راهکار تخلیه چربی بعد از معاینات لازم و بررسی شرایط جسمانی فرد و در نظر گرفتن بیماری های زمینه ای بیمار از سوی پزشک متخصص تعیین می شود.

لازم به ذکر است تخلیه ی چربی از نقاط مختلف بدن، توسط راهکارهای مخصوصی انجام می شود. به طور مثال ممکن است راهکار مورد استفاده برای حذف چربی از ناحیه ی صورت با روش مورد استفاده برای تخلیه چربی شکم متفاوت باشد.

بهترین کلینیک زیبایی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *