لیپوساکشن

لیپوساکشن

لیپوساکشن چیست؟هزینه لیپوساکشن چقدر است ؟آیا می توان لیپوساکشن را با لیزر انجام داد ؟ آیا لیپوساکشن عوارضی هم دارد ؟ اگر شما هم  از اندام  خود  ناراضی هستید و به دنبال یک راهکار برای تناسب اندام خود هستید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .  کلینیک زیبایی عرفان نیایش  عمل لیپوساکشن برای  افراد متقاضی را با بالاترین دقت  و بیشترین کیفیت انجام می دهند .

لیپوساکشن

لیپوساکشن

لیپوساکشن چیست؟

بعد از طرای لیپوساکشن انقلاب بزرگی  در عمل جراحی زیبایی اتفاق افتاد ، نتایج  بسیار خیره کننده با کمترین تهاجم به بافت های بدن با کمک لیپوساکشن امکان پذیر شد .  علم پزشکی با پیشرفت هایی که در دهه های اخیر داشته است سبب شد تا لیپوساکشن در  دهه ۱۹۹۰ به اوج خود برسد . هر ناحیه از بدن  که تجمع تجربی در آن نواحی بسیار باشد ، از صورت تا پایین تنه و قسمت پا ،  تمام اندام را می توان با کمک لیپوساکشن  به فرم  ایده ال خود برسانیم .

در طی لیپوساکشن بعد از شل کردن بافت چربی  با تزریق یک مایع  که مخلوطی از سرم فیزیولوژی، لیدو کائین  و دی کربونات است ،  لازم است تا زمانی در حدود ۱۵ دقیقه  بعد عمل لیپوساکشن را انجام دهیم . بعد از این فرآید عمل لیپوساکشن توسط سوراخ های ریزی  که در نقاط مخفی بدن  صورت می گیرد ، انجام می شود . لیپوساکشن با کمک یک دستگاه مکنده و سوراخ های ریز  چربی از تمامم نواحی از بدن  که تجمع یافته اند، خارج می شود .

کاربرد لیپوساکشن

در حقیقت لیپوساکشن  عملی برای لاغری اندام ها نیست، بلکه  با کمک این روش می توان نواحی از بدن  که به طور غیر طبیعی  تجمع چربی صورت گرفته است را کنترل کرد  و  می توانیم فرم بدن را با این روش اصلاح کنیم . اگر بخواهیم کاندید های مناسب برای لیپوساکشن را نام ببریم می توانیم آن دسته از افراد که اضافه وزن ندارند  و یا حداکثر ۵ تا ۱۰ درصد اضافه وزن دارند  و یا اینکه در عین حال که وزن طبیعی دارند، در ناحیه از بدن  چربی به صورت  ناخوشایندی تجمع یافته است ،  این افراد می توانند با کمک لیپوساکشن از شر چربی های اضافه  خلاص شوند .

شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت به مرکز کلینیک زیبایی عرفان نیایش در غرب تهران مراجعه کنید .راه های ارتباطی کلینیک عرفان نیایش :

تلفن تماس : ۴۹۷۹۶۲۶۴

پیج اینستاگرام

آیا بعد ازعمل لیپوساکشن امکان برگشت آن وجود دارد ؟

این سوالی است که بیشتر  مراجعین به کلینیک زیبایی عرفان نیایش  سوال می پرسند . اگر  فرد بعد از لیپوساکشن تا میزان کمی  چاق شود ، چربی ها دیگر در ناحیه مورد نظر  تجمع نمی کند  به این دلیل که تمام سلول های چربی  از ناحیه مورد نظر حذف شده است  و ممکن است این چاقی به نواحی دیگر از بدن منتقل شود ، اما اگر بعد از لیپوساکشن اضافه وزن و چاقی تا حد بالایی رخ دهد ،مسلما این چاقی به نواحی از بدن که لیپوساکشن صورت گرفته است منقل می گردد .

در نتیجه می توان گفت نتایج لیپوساکشن تا زمانی که  وزن بیمار تغیر نکند  باقی می ماند . توجه به مرکز و کلینیکی  که لیپوساکشن را انجام می دهید نیز مهم است .  در کلینیک زیبایی عرفان نیایش که یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در غرب تهران می باشد ،  لیپوساکشن با بالاترین دقت و توسط افراد متخصص در این زمینه صورت می گیرد .

با تشکر مدیریت کلینیک زیبایی عرفان نیایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *