مراحل کاشت مو

مراحل کاشت مو

عوارض کاشت مو چیست؟  چه مراقبت هایی بعد از کاشت مو لازم است ؟  چه مدت بعد از کاشت مو نتیجه  مشاهده می شود؟ چه دارو هایی بعد از کاشت مو لازم است ؟ آیا شما هم  به کاشت مو نیاز دارید ؟  علاقه به زیبایی و زیبا دیده شدن، خواسته هر فردی است . از آنجا که مو ها می توانند تاثیر بسزایی بر زیبایی چهره و اعتماد به نفس  فرد داشته باشند  پس توصیه می شود   ادامه مطلب را مطالعه فرمایید .

مراحل کاشت مو

مراحل کاشت مو

کاشت مو چیست؟

خوشبختانه با پیشرفت علم  پزشکی ، کاشت مو در دهه های اخیر پیشرفت های قابل توجهی داشته است و  امروه  خود شاهد این  هستید  که نتایج کاشت مو برای فرد بسیار رضایت بخش بوده است . موارد بسیار زیادی می توانند سبب کم پشتی و یا طاسی موهای سر گردد  از جمله این عوامل  می تواند شامل  تغذیه نامناسب،  ژنتیک ، استرس  و … باشد .

مراحل کاشت مو ؟

کاشت مو را می توان به روش های مختلفی انجام داد ،  باید با توجه به شرایط بهترین روش انتخاب شود . در مرکز کلینیک زیبایی عرفان نیایش  ابتدا وضعیت  موهای فرد  کاملا مورد ارزیابی قرار می گیرد و بهترین روش با توجه به شرایط انتخاب می گردد .

قبل از هر چیز لازم است تا  آزمایشاتی  انجام شود  تا از وجود هر گونه  بیماری ها  و شرایط عمومی آن  مطلع شوید .  این آزمایشات در روند  انجام بسیار تاثیر گذار می باشد .  در کلینیک زیبایی قبل از اقدام به  کاشت مو با فرد صحبت می شود در رابطه با علایق و خواسته های او از روند انجام کاشت مو مشاوره انجام می دهند  تا بتوانند بهترین روش کاشت مو را انتخاب کنند .

راه های ارتباطی کلینیک عرفان نیایش :

تلفن تماس : ۴۹۷۹۶۲۶۴

پیج اینستاگرام کلینیک زیبایی عرفان نیایش

مراحل کاشت مو  به روش sut

این روش کاشت مو به نسبت، سایر  روش های سنتی  و مرسوم متفاوت است . روش کاشت مو sut  بدون  هیچ گونه درد و خونریزی  و البته با کیفیت بسیار بالا انجام می شود  در نتیجه  این امر سبب شده است که  روش کاشت مو sut خواهان بسیاری داشته باشد .

قبل از اقدام به کاشت ، مجدد بررسی  ها و اندازه گیری های لازم انجام می شود از جمله این موارد  شامل  پوشش ، تراکم مو ها ، مقدار  باز بودن شقیقه ها  و…  سپس خط رویش  موی  ناحیه جلوی سر بررسی می شود  بعد از ترسیم  این ناحیه باید بی حسی انجام شود   تا مراحل کاشت و  برداشت  مو  بدون هیچگونه اختلالی انجام گردد . لازم است تا فرد  به تمام توصیه هایی که  از طرف متخصص ارائه می شود  عمل کند تا نتیجه کاشت مو  خود را تحت تاثیر قرار ندهد .

خلاصه مطلب

در اخر می توان به عنوان خلاصه ای از مطلاب  بیان کنیم که  باید انتخاب  روش کاشت مو تنها توسط  فرد متخصص در این زمینه انجام شود ، بعد از انجام آزمایشات و بررسی وضعیت عمومی افراد   بهترین روش  کاشت مو  انتخاب می گردد ، برای داشتن یک نتیجه ایده ال از کاشت مو باید به دستورات  پزک متخصصتان عمل کنید ، در کلینیک زیبایی عرفان نیایش کلینیک زیبایی در غرب تهران  تمام  مراقبت های لازم بعد از کاشت مو به شما عزیزان ارائه می گردد .

 

 

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *