مراقبت از بیماران ICU

خدمات پرستاری در منزل

مراقبت از بیماران ICU

امروزه بحث هاى زيادى بر سر نحوه نگهدارى از بيماران نيازمند مراقبت هاى ويژه در محافل علمى وجود دارد.
هزينه هاى سرسام آور نگهدارى اين بيماران حتى در كشورهاى صنعتى پيشرفته به قدرى زياد است كه سرويس هاى خدمات درمانى در سراسر دنيا را دست خوش بحران هاى جدى مى كند و از طرفى متقابلا براى خانواده ها چالش فرساينده اى را ايجاد مى نماید.

مراقبت-از-بیماران-ICU

مراقبت از بیماران ICU

لذا مطالعات زيادى در محافل علمى صورت گرفته و همچنان در حال انجام است كه در صدد رسيدن به نتايجى در جهت كاهش هزينه ها از يك طرف و بهبود خروجى بيماران از بخش مراقبت هاى ويژه هستند.
بر اساس مطالعات انجام شده در آمريكا بخش بسيار بزرگى از در آمد خالص ملى به هزينه هاى كمر شكن مراقبت هاى ويژه تعلق مى يابد و اين بخش بزرگى از بودجه سرويس هاى بهداشتى – درمانى را مى بلعد.

مراقبت از بیماران ICU  از جمله مواردی است که مرکز پزشکی پرستاری طبیب اول اعمال می دارد. همچنین این مرکز با دارا بودن بهترین و مجرب ترین کادر پزشکی و پرسنلی ، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.  به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس : ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸ و ۷۷۰۳۳۰۲۴

کانال  اینستاگرام مرکز پرستاری طبیب اول 

از همين رو امروزه شاخص هاى بالينى خاصى جهت بهترين زمان ترخيص اين بيماران از بيمارستان ، مورد بررسى و آزمايش قرار مى گيرند تا ضمن كاستن عوارض بسترى طولانى در ICU مانند عفونت هاى بيمارستانى ، اختلالات روحى – روانى براى بيماران و خانواده شان ، تحمل شرايط پر استرس و تنش زای بيمارستان براى بيمار و همراهان وى، اشغال طولانى مدت تختICU و عدم امكان پذيرش بيماران نيازمند ديگر و… از ميزان هزينه هاى تحميل شده به دولت ها و افراد جامعه بكاهند.
در راستاى تحقق اين مهم ،مركز مراقبت هاى بالينى طبيب اول با گرد هم آوردن همكاران زبده پرستار ICU و پزشكان متخصص بيهوشى و داخلى سعى در برداشتن بارى از دوش هموطنان عزيزمان دارد.
اعتماد شما عزيزان در به هدف رسيدن ما و در جهت فراهم آوردن آسايش و آرامش بيمارتان بسيار ارزنده خواهد بود.

گرفتن فشار خون در منزل 

پرستاری در منزل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *